Secrets of Heroes
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Welcome to Justice Academy!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Vague

Go down 
AutorWiadomość
Vague

Uczennica / Klasa I


Vague


Godność : Kitty Black
Wiek : 16
Partner/ka : brak
Orientacja : hetero
Rodzina : matka- Kitty Pryde
Pochodzenie : Gotham City
Ekwipunek : pistolet (ASG, Browning 1911 spr. kal. 6mm), dokumenty, portfel, jakieś babskie dyrdymałki
Ubiór : bluzka, spodnie i trampki
Liczba postów : 107
Join date : 07/06/2013
Skąd : się biorą Chowańcę?

Vague Empty
PisanieTemat: Vague   Vague EmptyCzw Lip 04, 2013 7:59 pm

Draco vel Nieznajomy
Rozmawiałam z nim raz. Właściwie nic o nim nie wiem, oprócz tego, że potrafi zabić każda wyniosłą teorię i chyba nie lubi grać w Heroesy III... na stos z nim!

Essence
Pani ktoś mi włożył kij od szczotki... wiecie gdzie. Właściwie jej nie znam, zamieniłam z nią kilka zdań i pod koniec każdej ich wymiany miałam wrażenie, że zaraz rzuci we mnie jakimś przedmiotem... chyba mnie nie lubi. Phi mówi się trudno, a miałam ją za ciekawą osobę, która zainteresowała by mnie na jakiś tydzień, a tu szkoda... a żal.

Rock
Mój tajemniczy książę, który uratował mnie gdy skręciłam nogę na szlaku. Dowiedziałam się, że ma na imię Rhett i ma bardzo interesujących znajomych, którzy lubują się w wysyłaniu ludzi nieprzytomnych na czubek góry, oprócz tego nie potrafi zostawić damy w opałach, co akurat dla mnie było dobrą wiadomością. Ani ja, ani on nie wie, że drugie ma specjalne zdolności.
Powrót do góry Go down
 
Vague
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Secrets of Heroes :: Relacje-
Skocz do: