Welcome to Justice Academy!

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Vague

Go down 
AutorWiadomość
Vague

Uczennica / Klasa I

Godność : Kitty Black
Partner/ka : brak
Orientacja : hetero
Rodzina : matka- Kitty Pryde
Pochodzenie : Gotham City
Ekwipunek : pistolet (ASG, Browning 1911 spr. kal. 6mm), dokumenty, portfel, jakieś babskie dyrdymałki
Ubiór : bluzka, spodnie i trampki
Liczba postów : 107

PisanieTemat: Vague   Czw Lip 04, 2013 7:59 pm

Draco vel Nieznajomy
Rozmawiałam z nim raz. Właściwie nic o nim nie wiem, oprócz tego, że potrafi zabić każda wyniosłą teorię i chyba nie lubi grać w Heroesy III... na stos z nim!

Essence
Pani ktoś mi włożył kij od szczotki... wiecie gdzie. Właściwie jej nie znam, zamieniłam z nią kilka zdań i pod koniec każdej ich wymiany miałam wrażenie, że zaraz rzuci we mnie jakimś przedmiotem... chyba mnie nie lubi. Phi mówi się trudno, a miałam ją za ciekawą osobę, która zainteresowała by mnie na jakiś tydzień, a tu szkoda... a żal.

Rock
Mój tajemniczy książę, który uratował mnie gdy skręciłam nogę na szlaku. Dowiedziałam się, że ma na imię Rhett i ma bardzo interesujących znajomych, którzy lubują się w wysyłaniu ludzi nieprzytomnych na czubek góry, oprócz tego nie potrafi zostawić damy w opałach, co akurat dla mnie było dobrą wiadomością. Ani ja, ani on nie wie, że drugie ma specjalne zdolności.

Witaj myszko, jam twój wróg
Wąsy mam i czworo nóg
No dalej zgaduj zgadula
Ostre pazury ma moja łapka
Jestem KOT
lub twoja Pułapka

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Vague
Powrót do góry 
Strona 1 z 1